Bebek Güvenlik Ürünleri

Izgara Görünümü:

Bebek Cibinliği Kolay Kurulum Taşıma Çantalı - PEMBE

(0)
41,75TL

Kolay Kurulum Bebek Cibinliği katlanabilir özelliği sayesinde tatilde,seyahatte,arabada,bahçede,piknikte ve istediğiniz yerde rahatlıkla çantasında taşıyarak kullanabilirsiniz.Sık dokusu sebebiyle çocuğunuzu artık hiçbir haşere rahatsız edemez.Evinizde kullanım içinde oldukça uygundur. Özellikleri:Bebeğinizi her türlü haşereden korur.Montajı kol..

Çocuk Koruma Kilidi 2li Dolap ve Çekmece

(0)
7,00TL

Çocuk Koruma Kilidi 2'li Dolap ve Çekmece ile Çocukların istemediğiniz dolap kapaklarına ulaşmasını önlemek ve tehlikeden korunabilmeleri sağlanmaktadır.Çekmece kilidi ile artık gözünüz arkada kalmayacak.Koruyucu kilidi tehlikeli olarak görebileceğiniz her yere yerleştirebilirsiniz.Çocuk kilidi sayesinde çocuklarınızı takip etme..

Çocuk Koruma Priz Kapağı 4 Adet

(0)
3,00TL

Çocuk Koruma Priz Kapağı 4 Adet Ürün Özellikleri:Ürün TÜRK MALIDIR.Türk Prizlerine Uyumludur.Prizlerinizin içine kolayca yerleştirilebilir. Kullanımı kolay, elektrik çarpmasını önleyici kapak.Çocukların priz deliklerine yabancı cisimler sokmasını engeller.Paket İçeriği:4 Adet Çocuk Koruma Priz Kapağı..

Katlanabilir Bebek Sineklik Koruyucu Cibinlik - Mavi (Model 2)

(0)
19,75TL

Katlanabilir Bebek Sineklik Koruyucu Cibinlik - Mavi Çocuklarınızı sinek ve sivrisineklerden koruyarak rahatça uyuyabilmelerini sağlar.Katlanabilir tül cibinlik sayesinde çocuklarınız mışıl mışıl uyuyacak. Ölçüler: Boy: 107 En: 58 Yükseklik: 40 Paket İçeriği: 1 Tane Katlanabilir Tül Bebek Sineklik Koruyucu Cibinlik - Mavi..

Tül Cibinlik (Çocuklar İçin)

(0)
42,75TL

Tül Cibinlik (Çocuklar İçin)Çocuklarınızın uyku kalitesi için kabus haline gelen sinekler ve sivrisineklere karşı üstün koruma sağlar.Cibinlik tülünün sık dokuması sebebiyle sineklerin içine girmesini zorlaştırır.Elastik kenarları sayesinde rahatça takılabilir. Ölçüler: 80 x 120 cm Paket İçeriği: 1 Tane Tül Cibinlik (Çocuklar İçin)..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)