Kumbaralar

Izgara Görünümü:

Bereket Nar Kumbara

(0)
21,00TL

Bereket Nar KumbaraEvinizde, ofisinizde dekor olarakta kullanabilirsiniz.Kırmızı renklidir.Bozuk paralar üst kısımdaki deliğinden atılır.Şık bir tasarıma sahiptir.Uzun yıllar kullanılabilir.Ölçüleri:13 cm x 13 cm x 13 cmPaket İçeriği:1 Adet Kırmızı Nar Kumbara..

Hırsız Kedi Kumbara

(0)
52,00TL

Hırsız Kedi Kumbara Kumbaranın içindeki sevimli kedicik paralarınıza göz dikti. Kumbaraya attığınız her parayı patisiyle kendine alıyor.Hırsız Kedi Kumbara ile hem etrafta dolanan fazla bozuk paralarınızı toparlayabilir hemde fark etmeden küçük bir birikime sahip olabilirsiniz.Plastik malzemeden üretilmiştir.2 adet AA pil ile çalışır. Ürün Ölçü..

Kasa Şeklinde Şifreli Kumbara ( Asorti )

(0)
103,00TL

Kasa Şeklinde Şifreli Kumbara  Artık para biriktirmek çok daha eğlenceli.Sizin ve çocuklarınızın para biriktirmesini kolaylaştırır.Belirlediğiniz 4 haneli şifreyi istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Sesli ve ışıklıdır.Kapısı açılırken kasa açılış sesi duyulur.Madeni paralarınızı üst taraftan, kağıt paralarınız ön taraftan içine atmalı..

Para Yiyen Köpek Kumbara

(0)
57,00TL

Choken Bako Para Yiyen Köpek KumbaraChoken Bako,  tabağına konulan bozuk parayı hapur hupur yemeye başlıyor. Bozuk paralarınızı Para Yiyen Köpek Kumbarada birikiyor!Choken Bako'nun önündeki mama kabına bozuklukları atıyorsunuz, hemen kokusunu alıyor (sensörü sayesinde algılıyor) ve kafasını, kulaklarını sağa sola oynatarak, adeta kendinden geç..

Parrot Piggy Bank Para Yiyen Papağan Kumbara

(0)
55,00TL

Parrot Piggy Bank Para Yiyen Papağan KumbaraÇocuklarınızı tasarruflu olmaya teşvik etmenin en şirin yolu!Para Yiyen Papağan önüne konan bozuk parayı hapur hupur yemeye başlıyor. Bozuk paralarınız  Kumbarada biriktiriyor.Para Biriktiren Kumbara ile para biriktirmek çocuklarınız için hem çok kolay hem de çok zevkli olacak.Ürün Özellikleri:K..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)