El Fenerleri

Izgara Görünümü:

9 Ledli Süper Parlak Mini El Feneri

(0)
10,00TL

Hafif ve sağlam,led teknolojisiyle üretilmiştir ve uzun süreli kullanım sağlarÜrün Özellikleri:Alüminyum materyalden üretilen gövdeye sahiptir.3 adet AAA pil ile çalışmaktadır. Renk Seçenekleri: Gri Siyah Ürün Ölçüleri: 9,5 cm x 3 cm Paket İçeriği: 1 Tane 9 Ledli Mini El Feneri..

Cam Kıran, Zoomlu Ve Şarjlı Polis Feneri

(0)
58,50TL

Mükemmel bir güce sahip olan Power Led El Feneri, kamp çantanızdan, arabanızdan asla eksik etmemeniz gereken bir ürün! Polislerin kullandığı tipte olan, başlığını çevirerek cam kırma özelliğine sahiptir ve acil bir durumda anında kullanabilirsiniz. Ürün Özellikleri:Dayanımı yüksek alüminyum alaşımdan üretilmiştir.3 farklı aydınlatma moduna sahi..

Çift Başlı Pilli Kafa Lambası

(0)
16,00TL

Balık tutarken, geceleri köpek gezdirirken, yolda, dağda, kırda, bayırda, kampta ve tamiratta 2 elinizi serbestçe kullanabilirken ışıktan mahrum kalmazsınız. Ürün Özellikleri:Boyutları 6.30 cm 4 cm'dir.Power Led ışıklara sahiptir.Işık mesafesi 50-100 metre aralığındadır.Işık beyaz renktedir.4 saat çalışma süresine sahiptir.Sert plastikten üretil..

Polis El Feneri: Zoomlu + Sellektörlü + Şarjlı El Feneri (500 metre)

(0)
42,00TL

Güçlü aydınlatma özelliği ile sizi yarı yolda bırakmayacak ve güvenle ava çıkmanızı yada kamp kurmanızı sağlayacak. Polislerin kullandığı tipte olan,sınıfındaki en yüksek ışık performansına sahip el feneridir.İster arabanızda ister evden çıkmadan önce şarj edebilirsiniz. Ürün Özellikleri:Dayanımı yüksek alüminyum alaşımdan üretilmiştir.3 farklı a..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)