Şarj Cihazları/Powerbank

Izgara Görünümü:

2 USB Çıkışlı Şarj Adaptörü

(0)
32,50TL

2 USB Çıkışlı Şarj AdaptörüArtık evinizde, iş yerinizde iki cihazı aynı anda şarj edebilirsiniz.İki USB çıkışı ile telefon yada tebletlerinizi kolaylıkla hızlı ve sorunsuz şekilde şarj edebilirsiniz.2,4 A USB çıkış soketi ile tüm cihazlarınızı sorunsuz şekilde şarj etmenize olanak sağlar.Tek cihaz yerine aynı anda 2 cihazınızı şarj edebilirsiniz.2 ..

Anahtarlık Şeklinde Cep Telefonu Şarj Aleti - ChargeKey

(0)
10,50TL

Cebinizde, cüzdanınızda rahatlıkla taşıyarak istediğiniz yere rahatlıkla taşıyabileceğiniz anahtarlık şeklinde şarj aleti.Ürün Özellikleri:Pantolon veya montunuzun cebinde kolaylıkla taşıyabilirsiniz.Pratiktir.Standart bir anahtarlık büyüklüğündedir.Android işletim sistemli telefonlara uyumludur.Ürün Ölçüleri: Boy: 6,50 cm En: 2 cm Pake..

Android Boncuk Tasarımlı Bileklik Şeklinde Şarj Data Kablosu

(0)
11,50TL

Boncuk Tasarımlı Bileklik Şeklinde Şarj Data Kablosu - Android Şarj cihazınızı devamlı yanınızda taşımanıza ve aksesuar olarak kullanabilmenize olanak sağlayan Boncuk Tasarımlı Bileklik Şeklinde Şarj Kablosu.Renkli ve zarif tasarımıyla bileklik olarak kullanabileceğiniz şarj aleti kablosu ile telefonunuzu istediğiniz yerde şarj edebilirsiniz.Hem d..

Android Örgü Şeklinde Renkli Çelik Şarj Data Kablosu - Gold

(0)
10,50TL

Android Örgü Şeklinde Renkli Çelik Şarj Data Kablosu - Gold Örgü Şeklinde Renkli Şarj Data Kablosu ile artık şarj kablolarının kırılma derdine son.Renkli ve Şık tasarımı ile yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz.Bilgisayar veya adabtör ile şarj edebilme imkanı sunar.Hem data kablosu hemde şarj aleti olarak kullanabilirsiniz.Tüm android işletim sist..

Android Örgü Şeklinde Renkli Çelik Şarj Data Kablosu - Gümüş

(0)
10,50TL

Android Örgü Şeklinde Renkli Çelik Şarj Data Kablosu - Gümüş Örgü Şeklinde Renkli Şarj Data Kablosu ile artık şarj kablolarının kırılma derdine son.Renkli ve Şık tasarımı ile yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz.Bilgisayar veya adabtör ile şarj edebilme imkanı sunar.Hem data kablosu hemde şarj aleti olarak kullanabilirsiniz.Tüm android işletim sis..

Android Örgü Şeklinde Renkli Çelik Şarj Data Kablosu - Mor

(0)
10,50TL

Android Örgü Şeklinde Renkli Çelik Şarj Data Kablosu - Mor Örgü Şeklinde Renkli Şarj Data Kablosu ile artık şarj kablolarının kırılma derdine son.Renkli ve Şık tasarımı ile yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz.Bilgisayar veya adabtör ile şarj edebilme imkanı sunar.Hem data kablosu hemde şarj aleti olarak kullanabilirsiniz.Tüm android işletim s..

Android Örgü Şeklinde Renkli Çelik Şarj Data Kablosu - Pembe

(0)
10,50TL

Android Örgü Şeklinde Renkli Çelik Şarj Data Kablosu - Pembe Örgü Şeklinde Renkli Şarj Data Kablosu ile artık şarj kablolarının kırılma derdine son.Renkli ve Şık tasarımı ile yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz.Bilgisayar veya adabtör ile şarj edebilme imkanı sunar.Hem data kablosu hemde şarj aleti olarak kullanabilirsiniz.Tüm android işletim..

Android Örgü Şeklinde Renkli Çelik Şarj Data Kablosu - Siyah

(0)
10,50TL

Android Örgü Şeklinde Renkli Çelik Şarj Data Kablosu - Siyah Örgü Şeklinde Renkli Şarj Data Kablosu ile artık şarj kablolarının kırılma derdine son.Renkli ve Şık tasarımı ile yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz.Bilgisayar veya adabtör ile şarj edebilme imkanı sunar.Hem data kablosu hemde şarj aleti olarak kullanabilirsiniz.Tüm android işletim..

Android Örgü Şeklinde Renkli Çelik Şarj Data Kablosu - Yeşil

(0)
10,50TL

Android Örgü Şeklinde Renkli Çelik Şarj Data Kablosu - Yeşil Örgü Şeklinde Renkli Şarj Data Kablosu ile artık şarj kablolarının kırılma derdine son.Renkli ve Şık tasarımı ile yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz.Bilgisayar veya adabtör ile şarj edebilme imkanı sunar.Hem data kablosu hemde şarj aleti olarak kullanabilirsiniz.Tüm android işletim..

Bileklik Şarj Ve Veri Aktarım Kablosu İphone

(0)
13,00TL

Bileklik Şarj ve Veri Aktarım Kablosu AndroidRenkli ve şık tasarımlı Bileklik Şarj ve Veri Aktarım Kablosu ile artık telefonunuzu istediğiniz her yerde şarj edebilirsiniz. Bilgisayar veya adaptör ile şarj etme imkanı sunar.Paket İçeriği:1 Adet Bileklik Şarj ve Veri Aktarım KablosuNot:Stok durumu baz alınarak rastgele renklerde gönderilecektir...

Digital Power Pil Şarj Ünitesi + 2 Adet AA Pil

(0)
19,50TL

Digital Power Pil Şarj Ünitesi JB-118 (2 Adet AA Pil Hediyeli) Digital Power Pil Şarj Ünitesi artık tekrar tekrar pil almanız gerekmeyecek.Şarj Ünitesi ile birlikte 2 tane AA pil hediye edilmektedir.Küçük boy kalem pillerde şarj edilebilmektedir.Digital Power Pil Şarj Ünitesini prize takarak pillerinizi şarj edebilir büyük bir zahmetten kurtulabil..

iPhone 5-6 ve 6 Plus Data Kablosu

(0)
8,50TL

IPHONE 5-6 ve 6 Plus Data KablosuÜrün özellikleri:Sade bir tasarıma sahiptir.Telefonunuzu ve tabletinizi bilgisayar yardımı ile veya prizden şarj aleti ile bağlayabilirisiniz.Kullanımı kolaydır.Beyaz renktedir.Ürün Ölçüleri:Uzunluk: 100 cmAğırlık: 10grPaket İçeriği:1 Tane IPHONE 5-6 ve 6 Plus için data kablosu..

iPhone 7 ve 7 Plus Data Kablosu

(0)
13,00TL

IPHONE 7 ve 7 Plus Data KablosuÜrün özellikleri:Sade bir tasarıma sahiptir.Telefonunuzu ve tabletinizi bilgisayar yardımı ile veya prizden şarj aleti ile bağlayabilirisiniz.Kullanımı kolaydır.Beyaz renktedir.Ürün Ölçüleri:Uzunluk: 100 cmAğırlık: 10grPaket İçeriği:1 Tane IPHONE 7 ve 7 Plus için data kablosu..

iPhone 8 ve 8 Plus Data Kablosu

(0)
13,00TL

IPHONE 8 ve 8 Plus Data KablosuÜrün özellikleri:Sade bir tasarıma sahiptir.Telefonunuzu ve tabletinizi bilgisayar yardımı ile veya prizden şarj aleti ile bağlayabilirisiniz.Kullanımı kolaydır.Beyaz renktedir.Ürün Ölçüleri:Uzunluk: 100 cmAğırlık: 10grPaket İçeriği:1 Tane IPHONE 8 ve 8 Plus için data kablosu..

iPhone Örgü Şeklinde Renkli Çelik Şarj Data Kablosu - Gold

(0)
10,50TL

iPhone Örgü Şeklinde Renkli Çelik Şarj Data Kablosu - Gold Örgü Şeklinde Renkli Şarj Data Kablosu ile artık şarj kablolarının kırılmasından korkmadan rahatça kullanabileceksiniz.Renkli ve şık tasarımı ile artık cep telefonunuzu her zaman şarj edebileceksiniz.Bilgisayardan veya adaptörden şarj etme imkanı sunar.Telefonunuzu kısa sürede şarj etmen..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 29 (2 Sayfa)