Tıraş Makineleri

Izgara Görünümü:

Burun Kulak Ve Ense Tüy Alma Tıraş Makinesi Şarjlı - NK2018

(0)
35,00TL

Burun Kulak Ve Ense Tüy Alma Tıraş Makinesi Şarjlı - NK2018Küçük boyutu sayesinde isterseniz evde, isterseniz de seyahatlerinizde, aracınızın torpidosunda veya çantanızda taşıyarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. kullanabilirsiniz. Hassa tüyleri kolaylıkla alabilecek şekilde dizayn edilmiştir.Tüm aksesuarları pakete dahildir. Örnek kullanım ala..

Professional Trimmer Saç ve Tıraş Makinesi

(0)
44,75TL

Saç-Sakal Bakımı Artık Çok Daha Kolay! Artık kuaföre gitmeden, evinizde kişisel bakımınızı yapmanız mümkün.Şarjlı yapısı sayesinde kablolara bağlı olmadan kolaylıkla bakımınızı yapabilirsiniz.Özel yapım keskin bıçakları sayesinde rahat ve temiz bir kullanım sağlar. Ürün Özellikleri:12 saat şarj olma süresi (ilk şarj için 16 saat önerilmektedir.)4..

Sakal & Favori & Burun ve Kulak Kıl Alma Makinesi

(0)
21,50TL

Küçük boyutları sayesinde ister evinizde kullanın, ister seyahatlerinizde yanınızda taşıyın! Küçük boyutu sayesinde aracınızın torpidosunda veya yanınızda taşıyabilirsiniz. En hassas tüylerde dahi üst düzey tıraş sağlar. Üstelik tüm aksesuarlar paket içine dahil! Örnek kullanım alanları: Yanak Kaş Kulak Bikini bölgesi Ense Bıyık ..

Şarjlı Tıraş Makinesi RF-608 Dearling

(0)
61,00TL

Şarjlı Tıraş Makinesi RF-608 Dearling Şarjlı olması sayesinde kablosuz, zahmetsiz olarak kullanım olanağı sağlar.Tasarımı sayesinde ele tam oturur ve rahat bir kullanım sağlar. Ürün Özellikleri:Bıçakları keskindir ve en ince tüyleri bile almak için tasarlanmıştır.Şarj edilebildiği için kablosuz olarak kullanılabilir.Şarj edildikten sonra 45 dak..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)