Pet Shop

Izgara Görünümü:
2-3 Günde Kargoda

Kedi & Köpekler İçin Tüy Alıcı (7 cm - Furminator)

(0)
44,00TL

 Kedi & Köpekler İçin Tüy Alıcı (7 cm - Furminator)ErgonomikTüy saçılmasını %90 azaltır Tarak kısmı paslanmaz çeliktir. Uzun ve kısa kıllı köpekler ve kediler içindir Diğer fırça ve taraklardan çok daha iyi iş görür 7 cm lik ağız genişliği ve 16 cm boyu  ile ideal bir taraktır.Ölü kılları ve alt tabakadaki ulaşamad..

2-3 Günde Kargoda

Akvaryum Berraklaştırıcı Aquaxi Clear - Apex

(0)
8,00TL

Akvaryum Berraklaştırıcı Aquaxi Clear - Apex BİLEŞİMİ : Renksiz berrak çözeltinin 1ml. Si 25mg Alüminyum sülfat anhidroz ihtiva etmektedir.MUHAFAZA ŞEKLİ VE RAF ÖMRÜ:Kuru ve serin bir yerde, direkt güneş ışığından korunarak muhafaza edilmelidir.Raf ömrü üretim tarihinden itibaren 2 yıldır. KULLANIM SAHASI VE ENDİKSİYONLAR: AQUAXI  CLEAR..

2-3 Günde Kargoda

Akvaryum Maşası 70 CM

(0)
24,00TL

Akvaryum Maşası ile artık akvaryumlarınıza erişiminiz daha kolay ve sağlıklı Sağlam Plastikten Yapılmış Bitki Maşası 70 Cm Uzunluğundadır. Akvaryum Maşamız Tüm Tatlı Ve Tuzlu Su Akvaryumları İçin Uygundur. Mercanlara, Balıklara ve Bitkilere Zarar Vermez.Kredi Kartı Ödeme, Uygun Fiyatlı Ürün.....

2-3 Günde Kargoda

Akvaryum Suyu Düzenleyicisi Biyopur Çözelti

(0)
14,00TL

Akvaryum Suyu Düzenleyicisi Biyopur 50 ml Biyo aquacure biyopur çözelti, tatlı su akvaryumlarındaki balıkların vücutlarındaki beyaz lekeler, derideki yer yer kanamalar, yüzgeçlerindeki erimeler ağız kenarlarındaki pamukçuklar gibi, deri ve solungaç yaralarının tedavisinde yardımcı olarak kullanılır. Akvaryumun temiz kalmasını sağlar...

2-3 Günde Kargoda

Akvaryum Yosun Giderici Biyoteknik Biyo Algicid

(0)
12,50TL

Akvaryum Yosun Giderici Biyoteknik Biyo Algicid Mavi renkli berrak kokusuz bir çözeltidir. %8 Bakır sülfat pethahidrat ihtiva eder. Akvaryumda veya bahçe havuzlarında sıvı yosun gidericidir.Balıkları ve bitkileri tehdit eden yosunların üremelerini engeller aynı zamanda meydana gelmiş yosunları yok eder.Kullanım şekli kutunun üzerinde belirtil..

2-3 Günde Kargoda

Apex Herbo Deri Ve Tüy Sağlığı Koruyucu Kedi ve Köpek Spreyi 150 ml

(0)
11,00TL

Apex Herbo Deri ve Tüy Sağlığı Koruyucu Kedi ve Köpek Spreyi 150 mlDostlarınızın cildinin doğal yağ dengesini korumasına, derideki yaraların tedavisine yardımcı olur.Pire, kene ve bitlerden dolayı oluşan tahrişleri giderir. Bileşimi : Renksiz çözelti 1 ml de 78.79 mg palmarosa yağı içerir. Farmakolojik Özellikleri : Ürün formülünde bulunan palmar..

2-3 Günde Kargoda

Eastland Kum Torbası Düdüklü Köpek At Getir Oyuncağı

(0)
20,75TL

Eastland Kum Torbası Düdüklü Köpek At Getir Oyuncağı Köpekler için at getir tarzı oyuncaktır. Boy: 25 cm (toplam boy) Yuvarlak kısmın boyu: 20 cm Çap: 8 cm Paket İçeriği :  1 Tane Eastland Kum Torbası Düdüklü Köpek At Getir Oyuncağı..

2-3 Günde Kargoda

Evcil Hayvan Koltuk Örtüsü - Beyaz

(0)
34,00TL

Sünger dolgulu yumuşak yapıdaki koltuk örtüsü ile kedi ve köpekleriniz çok rahat edecek!Birçok hayvan severin ortak sorunu olan kıl ve tüy problemi bu ürün ile ortadan kalkacak! Koltuk üzerine serilerek kullanılabilen bu örtü ile hem siz hem de evcil hayvanınız rahata kavuşacak.Koltuk üzerine siz istemeseniz de çıkan dostlarımız çoğu zaman koltukla..

2-3 Günde Kargoda

Evcil Hayvanlarınız İçin Seyahat Tipi Su Kabı

(0)
11,00TL

Evcil Hayvanlarınız İçin Seyahat Tipi Su KabıSevimli dostlarınızla seyahate çıktığınızda kesinlikte yanınızda bulundurmanız gereken bir ürün.Mataraya suyu doldurup çantanızda veya yanınızda taşıyın. İçirmek istediğinizde kasesini açın ve içirin. Son derece pratik. Su Kabı Ölçüleri: 500 ml  Paket İçeriği: 1 Adet Evcil Hayvanlarını..

2-3 Günde Kargoda

Fare ve Haşere Kovucu Elektronik (Riddex)

(0)
19,00TL

Koku, duman ve tehlikeli kimyasallar olmadan, çocuklarınıza ve evcil hayvanlarınıza zarar gelmeden fare ve haşerelerden korunun!Riddex duvar içi tesisatlarda barınan haşere ve fareleri elektronik dalgalarla evinizden uzaklaştırır. Ailenizi kimyasallara yahut kokuya maruz bırakmaz. Riddex çocuklar, evcil hayvanlar ve elektronik cihazl..

2-3 Günde Kargoda

Furminator Kedi Köpek Tüy Tarağı Small 4 - 5 cm

(0)
37,65TL

Furminator Kedi  Köpek Tüy Tarağı Small 4 - 5 cm  16 cm boyunda ve 4,5 cm lik ağız genişliği ile ideal bir taraktır. Paslanmaz çelikten üretilmiş ağız kısmı ile tüyün üzerindeki ölü tabaka sıyrılır tüye zarar vermeden toplanır.Cansız tüyleri alarak tüy dökülmesini %90' a kadar azaltır.Uzun ve kısa kıllı köpekler ve kediler için kul..

2-3 Günde Kargoda

Hayvan Yıkama Banyo Kiti Pet Bathing Tool - Masajlı

(0)
75,00TL

Hayvan Yıkama Banyo Kiti Pet Bathing Tool - Masajlı ile hayvanlarınız hem yıkanacak hem de masaj yapılacak. Masajlı yıkama ile hayvanlarınız yıkanırken daha çok keyif alacak. Paket İçeriği :  1 Adet Hayvan Yıkama Banyo Kiti Pet Bathing Tool - Masajlı..

2-3 Günde Kargoda

Instant Trainer Leash Köpek Eğitim Tasması

(0)
19,75TL

Köpek sahiplerinin yaşadığı en büyük sorunlardan biri sevimli dostunun sürekli tasmasını çekiştirmesidir. Eğer hareketli ve büyük bir köpeğe sahipseniz bu daha da can sıkıcı bir durum haline gelir. Instant Trainer Leash bu amaçla üretilmiş olup köpeğinizin eğitimi için önemli bir rol oynar.Instant Trainer Leash, köpeğinizin belinin altından geçirer..

2-3 Günde Kargoda

Kanarya - Multivitamin Avi-vit

(0)
18,00TL

Biyoteknik Avi-vit MultivitaminDikkat: Bu bir ilaç değil,yem ilavesidir,tedavi amacıyla kullanılamaz. Kullanım Şekli ve amacı : Muhabbet kuşu,kanarya,papağan gibi kafes kuşları ve güvercinlerin günlük vitamin ihtiyaçlarını karşılamak,sağlıklı gelişimlerini sağlamak için multivitamin premiksi. Muhabbet kuşu ,kanarya, papağan gibi kafes ku..

2-3 Günde Kargoda

Kedi Göz Temizleyici - APEX NATURALS UMİTS

(0)
18,00TL

NATURAL’S UMITS (CAT) : KEDİ GÖZ TEMİZLEME SOLÜSYONU Göz Temizleyici Kedi Göz Temizleyici - APEX NATURALS UMİTS BİLEŞİMİ :  Berrak renkli viskoz çözelti    %3 Borik asit            %0.1 – 1.5 sodyum klorür ve su ihtiva eder. FARMAKOLOJİK ÖZELLİKLERİ : Ürün formülünde bulunan mad..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 60 (4 Sayfa)