Pet Aksesuarları

Izgara Görünümü:

Kedi & Köpekler İçin Tüy Alıcı (7 cm - Furminator)

(0)
44,00TL

 Kedi & Köpekler İçin Tüy Alıcı (7 cm - Furminator)ErgonomikTüy saçılmasını %90 azaltır Tarak kısmı paslanmaz çeliktir. Uzun ve kısa kıllı köpekler ve kediler içindir Diğer fırça ve taraklardan çok daha iyi iş görür 7 cm lik ağız genişliği ve 16 cm boyu  ile ideal bir taraktır.Ölü kılları ve alt tabakadaki ulaşamad..

Eastland Kum Torbası Düdüklü Köpek At Getir Oyuncağı

(0)
20,75TL

Eastland Kum Torbası Düdüklü Köpek At Getir Oyuncağı Köpekler için at getir tarzı oyuncaktır. Boy: 25 cm (toplam boy) Yuvarlak kısmın boyu: 20 cm Çap: 8 cm Paket İçeriği :  1 Tane Eastland Kum Torbası Düdüklü Köpek At Getir Oyuncağı..

Evcil Hayvanlarınız İçin Seyahat Tipi Su Kabı

(0)
11,00TL

Evcil Hayvanlarınız İçin Seyahat Tipi Su KabıSevimli dostlarınızla seyahate çıktığınızda kesinlikte yanınızda bulundurmanız gereken bir ürün.Mataraya suyu doldurup çantanızda veya yanınızda taşıyın. İçirmek istediğinizde kasesini açın ve içirin. Son derece pratik. Su Kabı Ölçüleri: 500 ml  Paket İçeriği: 1 Adet Evcil Hayvanlarını..

Fare ve Haşere Kovucu Elektronik (Riddex)

(0)
19,00TL

Koku, duman ve tehlikeli kimyasallar olmadan, çocuklarınıza ve evcil hayvanlarınıza zarar gelmeden fare ve haşerelerden korunun!Riddex duvar içi tesisatlarda barınan haşere ve fareleri elektronik dalgalarla evinizden uzaklaştırır. Ailenizi kimyasallara yahut kokuya maruz bırakmaz. Riddex çocuklar, evcil hayvanlar ve elektronik cihazl..

Furminator Kedi Köpek Tüy Tarağı Small 4 - 5 cm

(0)
37,65TL

Furminator Kedi  Köpek Tüy Tarağı Small 4 - 5 cm  16 cm boyunda ve 4,5 cm lik ağız genişliği ile ideal bir taraktır. Paslanmaz çelikten üretilmiş ağız kısmı ile tüyün üzerindeki ölü tabaka sıyrılır tüye zarar vermeden toplanır.Cansız tüyleri alarak tüy dökülmesini %90' a kadar azaltır.Uzun ve kısa kıllı köpekler ve kediler için kul..

Hayvan Yıkama Banyo Kiti Pet Bathing Tool - Masajlı

(0)
75,00TL

Hayvan Yıkama Banyo Kiti Pet Bathing Tool - Masajlı ile hayvanlarınız hem yıkanacak hem de masaj yapılacak. Masajlı yıkama ile hayvanlarınız yıkanırken daha çok keyif alacak. Paket İçeriği :  1 Adet Hayvan Yıkama Banyo Kiti Pet Bathing Tool - Masajlı..

Instant Trainer Leash Köpek Eğitim Tasması

(0)
19,75TL

Köpek sahiplerinin yaşadığı en büyük sorunlardan biri sevimli dostunun sürekli tasmasını çekiştirmesidir. Eğer hareketli ve büyük bir köpeğe sahipseniz bu daha da can sıkıcı bir durum haline gelir. Instant Trainer Leash bu amaçla üretilmiş olup köpeğinizin eğitimi için önemli bir rol oynar.Instant Trainer Leash, köpeğinizin belinin altından geçirer..

Kedi Göz Temizleyici - APEX NATURALS UMİTS

(0)
18,00TL

NATURAL’S UMITS (CAT) : KEDİ GÖZ TEMİZLEME SOLÜSYONU Göz Temizleyici Kedi Göz Temizleyici - APEX NATURALS UMİTS BİLEŞİMİ :  Berrak renkli viskoz çözelti    %3 Borik asit            %0.1 – 1.5 sodyum klorür ve su ihtiva eder. FARMAKOLOJİK ÖZELLİKLERİ : Ürün formülünde bulunan mad..

Kedi Kaşıma - Kaşınma Aparatı Catit

(0)
15,65TL

Kedi Kaşıma - Kaşınma Aparatı Catit Kediniz Zevkten Çıldıracak.Kedinizin kaşınması için çok uyumludur.Kedinizin boyuna uygun yükseklikte köşeli bir yüzeye tutturmanız yeterlidir. Boyut : 13 cm x 8,5 cm Renk : Mavi Paket İçeriği :  1 Adet Catit 1 Paket 3M Bant 1 Paket Vida 1 Paket Kaşınma Tozu..

Kedi Kumu Küreği

(0)
8,45TL

Kedi Kumu Küreği Plastikten üretilmiştir.İnce gözlüdür. Ebatları :  28.5 X 13 Renk :  Stok durumuna göre karışık renklerde gönderilir...

Kedi Tuvalet Eğitim Seti (Citikitty)

(0)
28,00TL

Kedi Tuvalet Eğitim Seti (Citikitty) Paket İçeriği: 1 Adet Kedi Tuvalet Eğitim Seti CitiKitty..

Kedi UZAKLAŞTIRICI - Apex (Profesyonel Eğitim)

(0)
17,50TL

Kedi UZAKLAŞTIRICI - Apex Kedinizi istemediğiniz bölgelerden uzak tutmak ve eğitmek için zararsız bir yöntemdir. KULLANIM ŞEKLİ:Kedinizin yaklaşmasını istemediğiniz bölgeye, 20 - 30 cm uzaklıktan iki kere spreyi uygulayınız. Kedinizin o noktadan uzak duruncaya kadar işlemi tekrarlayınız. NOT :  Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayın..

Kedi ve Köpek Bakım Seti Petzoom

(0)
27,90TL

Kedi ve Köpek Bakım SetiEvcil hayvanlarınızın tüylerini ve derisini kesmeden temizlemenizi sağlar. Aynı samanda masaj etkisi yaratır.15 günde bir kullanılmalıdır. Paket İçeriği: 1 Tane Kedi ve Köpek Bakım Seti Petzoom 2li..

Kedi-Köpek Papyonu (Asorti)

(0)
9,00TL

Kedi-Köpek PapyonuKedi ve köpeklerinizin yakışıklılığını ve sevimliliğini artıracak, gözler sevimli dostlarınızda olacak.Ayarlanabilir yapısı sayesinde tüm boyuttaki dostlarınıza uygundur. Boyunlarını sıkmaz veya herhangi bir zarar vermez. Ölçüsü: 13 cm x 6 cm x 2 cm Paket İçeriği: 1 Tane Kedi-Köpek Papyonu (Asorti) NOT: Stok duru..

Köpek Diş Temizleyici Oyuncak

(0)
10,00TL

Köpek Diş Temizleyici OyuncakHer yaş ve her cins köpeklerin kullanımına uygundur.Sevimli dostunuz eğlenirken aynı zamanda dişlerini temizlesinOnu mutlu edecek bu oyuncakla sağlıklı dişlere sahip olmasını sağlayacaksınız.Sadık dostlarımız köpeklerin sağlıkları için dişlerinin temizliğine de önem vermeliyiz.Diş temizleme işlemini eğlenceli hale getir..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 32 (3 Sayfa)