Spor Aletleri

Izgara Görünümü:

AB Wheel Vücut Geliştirme ve Egzersiz Aleti

(0)
32,50TL

Tüm dünyada karın kasları antrenmanı aleti olarak en çok tercih edilen AB Whell Spor Aleti sizlerle buluşuyor! Sadece karın kaslarını değil, kol,boyun,omuz ve sırt kaslarını da çalıştırabilirsiniz.Düz, biçimli bir karına ve ince bir bele sahip olmak içinde size yardımcı olabilir. Not:Yaptığınız setten sonra kollarınız veya sırtınız ağrırsa tekn..

Badminton Seti (2 Raket + 1 Top)

(0)
12,95TL

Badminton Seti (2 Raket + 1 Top)Piknikte, plajda, evinizde, ofisinizde eğlenirken, sporda yapabileceğiniz mükemmel bir ürün.Dostlarınızla ve sevdiklerinizle keyifli saatler geçirebilmenize yardımcı olacak kaçırılmayacak seti uygun fiyatla sizlere sunuyoruz.Raket uzunluğu:66 cm x 20,5 cmPaket İçeriği:2 Tane Badminton Raketi1 Tane Badminton TopuStok ..

Dijital Adımsayar

(0)
9,00TL

Dijital AdımsayarArabalar, uzaktan kumandalar, yürüyen merdivenler, hareketsiz geçen çalışma saatleri gibi birçok etken yüzünden artık insanlar hareketsizlikten dolayı çeşitli sağlık sorunları yaşamaya başladı.Peki sağlıklı bir yaşam için günlük ortalama 10.000 adım atmanız gerektiğini biliyor muydunuz? Özellikleri:0-99.999 kadar adım sayar.Ço..

Masa Tenisi Raket Seti Fileli

(0)
18,00TL

Masa Tenisi Raket Seti Fileli (2 Raket - 3 Top) Evinizin Herhangi Bir Masasını Tenis Masasına Çevirin.Boş zamanlarınız için harika bir aktivite. Paket İçeriği :  2 Tane Raket, 3 Tane Pinpon Topu ve File..

Masa Tenisi Seti

(0)
9,00TL

2 Raket 3 Top Masa Tenisi Seti Evinizin Herhangi Bir Masasını Tenis Masasına Çevirin. Boş zamanlarınız için harika bir aktivite. Paket İçeriği :  2 Tane Raket, 3 Tane Pinpon Topu..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)