Bahçe Çiçek

Izgara Görünümü:

4 Fonksiyonlu 15 Metre Sulama Başlıklı Spiral Hortum

(0)
72,00TL

Hortum Toplama Derdine Son! Spiralli Yapısıyla Kendi Kendine Toplanan Hortumla Bahçenizi Rahatça Sulayabilirsiniz!15 metre uzunluğundadır.Sprialli yapısı sayesinde kendiliğinden toplanacak.Kendiliğinden toplanan hortum diğer hortumlara göre çok daha az yer kaplar.Özel sulama başlığında bulunan 4 farklı sulama şekli ile suyu dilediğiniz ölçüde ve şe..

4 Fonksiyonlu 30 Metre Sulama Başlıklı Spiral Hortum

(0)
119,00TL

Hortum Toplama Derdine Son! Spiralli Yapısıyla Kendi Kendine Toplanan Hortumla Bahçenizi Rahatça Sulayabilirsiniz!30 metre uzunluğundadır.Sprialli yapısı sayesinde kendiliğinden toplanacak.Kendiliğinden toplanan hortum diğer hortumlara göre çok daha az yer kaplar.Özel sulama başlığında bulunan 4 farklı sulama şekli ile suyu dilediğiniz ölçüde ve şe..

Bağ Makası - Bahçe Makası

(0)
14,00TL

Bağ Bahçe Makası bahçelerinizdeki zararlı bitkilerden kurtulmak istiyorsanız size muhteşem bir ürün öneriyoruz Çok Amaçlı Bahçe Makası!Asma ve meyve ağaçlarının budanması ve düzeltilmesi için geleneksel dizayndaki bu bahçe makası, yoğun ve profesyonel budama için yüksek performanslı, güçlü bir dizayna sahiptir.Bakımı kolay sağlam ve uzun ömürlüdür...

Fide Dikme Aparatı

(0)
5,00TL

Ürün Özellikleri:Küçük fideleri dikmek için kolay kullanımlı bir araçtır.Toprağa batırılır ve açtığı çukura fide dikilir.Saplama kısmı : 17,50 cm.Sap Kısmı : 13 cm.Renk : Siyah..

Fide Dikme Aparatı

(0)
5,00TL

Ürün Özellikleri:Küçük fideleri dikmek için kolay kullanımlı bir araçtır.Toprağa batırılır ve açtığı çukura fide dikilir.Saplama kısmı : 17,50 cm.Sap Kısmı : 13 cm.Renk : Siyah..

Mikro Damlama Sulama Seti

(0)
45,00TL

Mikro Damlama Sulama SetiSüper esnek hortum, bahçenizi sararak suyu her yere götürür.Bahçelerinize kolaylıkla uygulayabileceğiniz Mikro Damla Sulama SetiÜrün ile birlikte gelen "Basınç Düşürücü" Mikro Damla Sulama Setini musluğa bağlar, su basıncını düşürerek en iyi performansı sağlarPaket İçeriği:15 adet su damlatıcı23 metre mikro h..

Solar Butterfly Güneş Enerjili Uçan Kelebek

(0)
19,00TL

Solar Butterfly Güneş Enerjili Uçan KelebekUçan Kelebek, gündüzleri saksınızın etrafında dönerken ayrıca pil bölmesine yerleştireceğiniz şarjlı pili şarj edebilirsiniz.Model seçeneği yapılamamaktadır. Solar Kelebekler karışık modellerde gönderilecektir.Güneş ışığını alamadığı zaman şarlı pilden aldığı güç ile çalışmaya devam etmektedir.3 kademeli a..

Sulama Tabancası - 4lü Sulama Sistemi 7 Fonksiyonlu

(0)
32,00TL

Sulama Tabancası - 4lü Sulama Sistemi 7 Fonkiyonlu ile bahçe sulama işleriniz artık daha kolay!1/2 " diye bilinen ,Türkiye'de en çok kullanılan(%90) ,hortum iç çapı 1,27 cm olan hortumlara uygundur.Ürün Özellikleri : Hortum girişi sıkıştırmalıdır.% 100 ABS materyaldir ve çok sağlamdır% 100 Türkiye'de imal edilmekte, ÇİN ürünü değildir.Su ..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)